Банки, ємності, контейнери

Банки, ємності, контейнери: красивий та впорядкований простір вашої кухні

Як організувати зберігання на кухні? Можна обрати випадкові предмети: баночки з-під кави, скляні банки від консервацій, мішки, у яких було розфасовано продукти в магазині - а можна купити банки, ємності та контейнери, що будуть доповнювати інтер’єр, створюватимуть гармонію між собою, зручно помістяться у холодильнику чи на полиці.


Ми знаємо, як організувати простір на вашій кухні! Інтернет-магазин “Гурманіка” пропонує зручні банки для сипучих продуктів, різноманітні ємності - пляшечки, медівниці, баночки для спецій, а також скляні та пластикові контейнери для готових продуктів.

Банки для сипучих продуктів: круп, чаю, кави

Різноманітну бакалію найзручніше зберігати у скляних банках. Лише відкрий дверцята шафки чи тумбочки - одразу видно, що гречка майже закінчилась, а рису ніхто особливо не любить, і тому банка вже місяць доверху повна.


Окрім того, банки для сипучих продуктів зі щільно підігнаними кришечками оберігають продукти від паразитів: молі та кліщів; не дозволяють поширюватись та змішуватись запахам від спецій; не допускають, щоб крупа чи сіль випадково висипались - а отже, допомагають підтримувати чистоту кухні.


Окрім муки, круп, чаю-кави, солі банки підійдуть для зберігання цукерок, печива, сухофруктів та цукатів, різноманітних горішків, а також дрібних побутових речей чи канцелярського приладдя. Усе залежить від об’єму та матеріалу. Для найулюбленіших продуктів, які ніколи надовго не залишають стіл, можна вибрати красиву фігурну баночку-прикрасу.


Є також чималий вибір пляшечок та банок для рідин (молока, йогурту, олії), а також речовин на зразок меду, варення, шоколадної чи горіхової пасти для намазування бутербродів.

З чого виготовляють банки для сипучих

Найпопулярніші ємності для зберігання сипучих продуктів - це:


  • скляні банки для сипучих продуктів
  • керамічні та порцелянові ємності
  • банки та коробки із нержавіючої сталі чи з емальованої сталі
  • силіконові ємності

Ці матеріали не реагують з продуктами харчування та є безпечними та довговічними.

Контейнери для продуктів

Де зберігати приготовлені котлети, макарони, кашу? Каструлі та сковорідки в холодильнику - це так непрактично! Вони займають багато місця, до того ж, ви не бачите, що знаходиться всередині. Зрештою, сковорідка може знадобитись для приготування іншої страви!


Контейнери для продуктів - просто знахідка на кухні:


  • прозорі стінки не приховують, що там;
  • зручна форма і розмір дозволяють поставити один контейнер на інший, економлячи місце на полиці холодильника;
  • вивільняють посуд для приготування їжі;
  • не дозволяють запахам поширюватися і змішуватися;
  • не реагують з їжею (наприклад кислими продуктами, чи такими, що мають сильний аромат)
  • контейнери, що не використовуються, зручно скласти один в один і сховати на полицю шафки.

Скільки ємностей купити, щоб вистачало на все?

Найзагальніша порада - порахувати всі найулюбленіші каші, мюслі, іншу бакалію та все те, що у вашій сім’ї є популярним; додати кілька ємностей для чаю та кави, для борошна, цукру і солі; окремо радимо купити високі банки для спагеті. Можна замовити банки для зберігання з запасом. А можна і докупити в "Гурманіці" все потрібне пізніше - колекції ємностей на сайті добре поєднуються по дизайну, а мода на них рідко змінюється. А для зберігання готових продуктів варто купити кілька наборів скляних чи пластикових контейнерів: вони займають мало місця на поличці, коли в них немає потреби, і дуже виручають за необхідності.


Підсумовуємо. Вам точно знадобляться:


  • Ємності для сипучих - круп, мюслів, пластівців, макаронів, цукру, солі - об'ємом від 1 л;
  • Банки для чаю та кави - об'єм до 0,5 л;
  • Контейнери для їжі - 1-2 набори різної ємності.